Ziyaret Defteri

50 message(s) dans le livre d'or

wligifqxtd (site web) Le 04/09/2012

contaminate - http://www.truereligionoutletrjean.com misbelief closeness career vihre? Cheap Mens True Religion Jeans louis vuitton handbags on sale authentic louis vuitton handbags replica cheap true religion outlet bracing granddaughter insulation .alto bridle shared macroscopic replica louis vuitton shoes for kids louis vuitton handbags prices uk Cheap Mens True Religion Jeans vocational eagle ,true religion outlet evidence boomer blackmail

ahmet Le 19/12/2009

Düne kadar Türkiye rumlarini Türkiye cumhuriyeti vatandaslari olarak hem seviyor hemde türkiyenin kültürünün bir parcasi olarak görüyordum! Bugün önderiniz o beyni sulanmis edepsiz ahlaksiz adamin aciklamalarindan sonra milyonlarca Türk gibi benimde nezdimde sifiri tükettiniz!
Bizim ülkemizde siz müslümanlardan daha rahat yasiyorsunuz!
Bartolomeosun söylemeleri bu baglamda serefsizlikten baska birsey degil!!!
Inswsanda utanma olur! Ahlak olur! Seref ve haysiyet olur... Gördümki sayin Rum Patriği Bartholomeos bunlarin hepsinden fazlasi ile mahrummus!

Saygilarimla
Ahmet

kazanmak mı (site web) Le 13/07/2009

Merhaba ben serhat gerçekten siteniz güzel olmuş.
yararlanılması gereken bir site her arkadaşın mutlaka
o değerli vaktini burda gecirmeli.paylaşmayı severim.
% 100 Türk yapımı arama motorunu her arkadaşımız denemeli.
Web sayfa adreslerini arama sayfanıza kayıt edin.internete nerden
girerseniz.Girin linklere hemen ulaşın.
http://tinyurl.com/search-earn-arama-motoru
http//www.ayparcasi52.com

cagdas (site web) Le 30/09/2008

Evden yönetebileceğiniz ve sermayesiz bir iş arıyorsanız siteyi incelemenizi tavsiye ederim.

www.sermayesizsistem.com

NIYAZI FEHIM YILDIRIM Le 21/08/2008

LÜTFEN BU EMAILI LISTENIZDEKI TÜM ADRESLERE YOLLAYIN. DOLANDIRILMIS, ALDATILMIS, KANDIRILMIS INSANLARA YARDIM ETME IMKANINA SAHIPSINIZ!!!
BELKIDE SIZIN BABANIZ, AMCANIZ, DAYINIZ, SAMIMI BIR ARKADASINIZDA BU SAHTEKARLARIN AGINA DÜSMÜSTÜR???


SAKARYA HOLDING MADURLARININ DIKKATINE

SAKARYA HOLDING MADURLARINA MÜJDE

SAKARYA HOLDING MADURLARI TÜRKIYE`NIN ILK ISCI SIRKETI MADURLARIDIR. ASAGIDA ISIMLERI GECEN ZATIMUHTEREMLERDE TÜRKIYE`NIN ILK ALINTERI DOLANDIRICILARI VE SAHTEKARLARIDIR! ICINDE AAA BUDAMI DIYECEGINIZ ISIMLERI GÖRÜRSENIZ SASIRMAYIN

SEVGILI VATANDASLARIMIZ 1973 YILINDA KURULAN VE 1986 YILLARINA KADAR SAKARYA HOLDİNG ANONİM ŞİRKETİ ADINA AVRUPADA VE TÜRKIYEDE PARA TOPLAYAN (nekadar para topladiklarini, nekadarini caldiklarini bir Allah birde kendileri bilir) MEHMED NIYAZI ÖZDEMIR, HASAN FEHİM ÜÇIŞIK, CEMAL TARLAN, MUSTAFA YILDIRIM, AHMET İYİOLDU, RIFAT BAŞKAN, TUNCER EROĞUZ, YUSUF AKTALAY VE EKIBINE PARA VEREREK HISSE SENEDI ALIP (DOLANDIRILAN) VATANDASLARIMIZIN DIKKATINE

BU SIRKETIN ISTANBUL TICARET ODASINDAKI KAYIDI BIZ VE ARKADASLARIMIZ MEHMET NIYAZI ÖZDEMIR VE YUKARIDAKI ADI GECEN EKIBINE SAHTEKARLIK VE DOLANDIRICILIKTAN DAVA ACTIKTAN KISA BIR SÜRE SONRA 01.04.2008 TARIHINDE DÜSÜRÜLMÜSTÜR. DOLAYISI ILE BÜTÜN DOLANDIRILAN VATANDASLARIMIZ ASAGIDA ISIMLERI BULUNUN SAKARYA HOLDING ANONIM SIRKETI YÖNETIM KURULU ÜYELERI ADINA DOLANDIRILICIKTAN VE SAHTEKARLIKTAN TÜRKIYE´DE DAVA ACABILIRLER. YILLAR GECTI DEMEYIN YILLAR GECSEDE SIRKET 2008 DE KAPANDI BU SAHTEKARLARI MAKEMEYE VERIN! BIZDEN ÖNCEDE BUNLARDAN PARALARINI ALANLAR OLMUSTUR! MAHKEMEYE VERENE ÖDÜYORLAR! DAHA DOGRUSU ÖDEMEK MECBURIYETINDE KALIYORLAR!
LÜTFEN BU EMAILI HERKESE YOLLAYIN HER ORTAMDADA SAKARYA HOLDING ISMINI DILE GETIRIN BÖYLELIKLE BÜTÜN MADURLARA ULASALIM!!!

HISSELER ÜZERINDE ISMI YAZAN NIYAZI ÖZDEMIR ZAMAN GAZETESINDEKI MEHMED NIYAZI ÖZDEMIRLE AYNI KISIDIR!
HISSELER ÜZERINDE ISMI YAZAN FEHİM ÜÇIŞIK ISTANBUL`DAKI MARMARA ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ ESKİ DEKANI OLAN HASAN FEHİM ÜÇIŞIK`IN TA KENDISIDIR!

BU INSANLARA BIZ ONLARCA DEFA MEKTUP YAZDIK, EMAIL YAZDIK PARAMIZI ISTEDIK; GELIN ANLASALIM DEDIK, ÖDEMEYI KABUL ETMEDILER! YALAN SÖYLEDILER,. MESHUR HASAN FEHIM ÜCISIK, CEBINDEN YASLILAR ICIN VERILEN BIR OTOBÜS KARTI CIKARIP KESKE MADDI DURUMUM IYI OLSADA BÜTÜN MADURLARA PARALARINI VERSEM DIYOR. ADAMIN DAHA ÖNCE ARASTIRMASINI YAPMISTIK IHLAS GAYRIMENKULDE ORTAKLIGI YESIL INSAATTA DEVAM EDIYOR, EVLERI, ARSALARI, VILLASI… BUNLARI YÜZÜNE VURUSUN DA BASINI BIRAZ ÖNE EGIP, HAFIF YUTKUNDUKTAN SONRA AVUKATIMIZIN VE SAHITLERIN HUZURUNDA, DIGERLERI ILEDE (YANI MEHMET NIYAZI, MUSTAFA YILDIRIM…) BU OLAYI GÖRÜSECEGINI, BIRYERDEN BIR AY ICERISINDE PARA GELECEGINI OZAMAN BIZIM PARALARIMIZI ÖDEYECEGINI SÖYLÜYOR. BIRKAC GÜN SONRADA PARANIN SICAKLIGI VICDANLARINA HER ZAMAN OLDUGU GIBI BASKIN GELISIN ARKADASIMIZIN BIR AY BEKLEMEK ISTEMEDIKLERINI BELIRTTIGI EMAILE CEVABEN „BEN SIZE INSANI YARDIM AMACALI VERECEKTIM“ DIYEBILECEK KADAR AHLAKSIZ, ASAGILIK, YALANCI VE SAHTEKAR BU ADAMLAR. BU INSANLIK MÜSBETTELERI KRAVATLI DOLANDIRICILAR SANILDIGI GIBI HAK HUKUK, ALLAH; KITAP BILEN INSAN DEGILLER! YALANCILAR, DOLANDIRICILAR VE SAHTEKARLAR!!! BU ADAMLARIN HAKKINDAN ANCAK TÜRK ADALETI GELECEKTIR!!!

GENIS MALUMAT ISTEYEN ARKADASLAR SU EMAIL ADRESINE EMAIL YAZSINLAR sakarya.holding.madurlari@hotmail.de ONLARA GENIS BILGI VERILECEKTIR!!!


HAKKINI ARAMAYAN HAKKINI ALAMAZ!!!

DAVA ACABILECEGINIZ KISILERIN ISIMLERI ASAGIDA SIRALIDIR
ADI SOYADI GÖREVİ - TEMSİL ŞEKLİ
NİYAZİ ÖZDEMİR Yönetim Kurulu Üyesi

HASAN FEHİM ÜÇIŞIK Yönetim Kurulu Üyesi

CEMAL TARLAN Yönetim Kurulu Üyesi

MUSTAFA YILDIRIM Yönetim Kurulu Üyesi

AHMET İYİOLDU Yönetim Kurulu Üyesi

RIFAT BAŞKAN Yönetim Kurulu Üyesi

TUNCER EROĞUZ Yönetim Kurulu Üyesi

YUSUF AKTALAY Yönetim Kurulu Üyesi


ISTANBUL TICARET ODASINDAKI SIRKET VERILERI

SAKARYA HOLDİNG ANONİM ŞİRKETİ
İNÖNÜ CAD.NO.37 K.6
BEYOĞLU
ODAYA KAYIT TARIHI 10.08.1973
ANA SÖZLEŞMENIN TESCIL TARIHI 24.07.1973
SICILNUMARASI 123389 /0
LÜTFEN BU EMAILI HERKESE YOLLAYIN HER ORTAMDADA SAKARYA HOLDING ISMINI DILE GETIRIN BÖYLELIKLE BÜTÜN MADURLARA

whorer Le 10/01/2007

posté le 26/06/2006 par ÝMAN

--------------------------------------------------------------------------------
ÝSLAMDAN BAÞKA DÝN YOKTUR.ÝSLAMIN UÐRUNA CANIMI SEVE SEVE VERÝRÝM.ALLAH BÝRDÝR HZ.MUHAMMED (S.A.V)ONUN KULU VE ELÇÝSÝDÝR. ONU KÜÇÜK BEYÝNLERÝNÝZE SOKUN.
----------
size bir şey sormak istiyorum,kuran'ın hangi kısmında başka dinden insanlara saygısızlık yapın onları aşağılayın yazıyor??Bende bir Müslümanım ama asla ve asla başka insanlara saygısızlık yapmayı haddim olarak görmüyorum...Sizin de bu insanlara saygısızlık yapmaya hiç mi hiç hakkınız yok;bir şeyler öğrenmek için gelmiyorsanız bu sitelere hiç gelmeyin daha iyi,çünkü İslam hoşgörü dini olmasına rağmen insanlara müslümanlığı ayrımcı ve saldırgan olarak yansıtıyorsunuz ve tüm dünya sizin gibi insanların tutumu yüzünden bizi terörist zannediyor!

day_light Le 31/12/2006

islamý ve müslümanlarý anlamayan insanlar..hala dünyaya neden geldiklerini anlayamýyolar..ALLAHIN(C.C.) ýn göndermiþ oldugu ve 1400 yýldýr bir harfinin bile deðiþime ugramadýgý kuraný ciddiye almayanlar 4 kutsal kitabý bulunan ki bu daha önce 400 küsür kitaptý..4 insanýn yazdýgý kaitaplara inanýyor.demek ki hristiyanlar allahtan daha iyi biliyor ki allahýn kitabýný deðiþtiriyor..tebrikler.bunlara inan ve islama laf atabilecek kadar düþenlere..çünkü islam tüm din ve peygamberleri kabul eder ve saygý göstermeyi emreder..ama biz hakareti kaldýrmayýs..diðer dinlere de hakaret etmeyiz..hepiniz hepimiz allaha emanet..SELAM VE DUA ÝLE...

KRIPTO Le 31/12/2006

par cremater DENEN ARKADAÞA CEVAPTIR..müslümanlar beyinsiz evet..çünkü zamanýnda sizi ist a barýndýrdý ve sizi yaþattý..çünkü senin atalarýný yýllar boyunca o kadar tokatladýk ki torunlarý olan siz azdýnýz..hoþunuza gitsin ya da gitmesin.. müslümanlar sizin gibi insanlarýn deðiþtirdiði kitaplara diil..allahýn 1400 yýldýr tek bir harfinin deðiþmediði ve dünyanýn her yerinde ayný þekilde olan ve ayný okunan kurana inanýyor..allahýn kitabýný deðiþtirip okuyan sizler..allahýn birliðine ortak koþan ve hz ÝSA gibi büyük bi peygamberi nefsinizin arzularýna alet eden sizler merak ediyorum bu yaptýklarýnýzýn ve aklýnýzý kullanmamanýn hesabýný RABBÝMÝZE ve HZ ÝSA YA nasýl vereceksiniz..çünkü hz ÝSA nýn sizde çok hakký var..biz müslümanlar saygýlý ve vakur insanlarýz.dinimiz bunu emreder..insanlarýn hatalarýný sakýn ama sakýn islama mal etme..çünkü ben senin gibi bi saygýsýzý hristiyanlýga mal etmiyorum..SAYGISIZLIK SENÝN KÝÞÝLÝK PROBLEMÝN..DEÐÝÞMÝÞ TE OLSA HRÝSTÝYANLIK HAK DÝNDÝR..ALLAHIM GÖNDERMÝÞ HZ ÝSA ÝLE..SÝZ DEÐÝÞMÝÞSÝNÝZ O SÝZÝN SORUNUNUZ..

sevil Le 14/11/2006

bencede site gayet iyi ama þuanda yazýlan mailler baya kötü durumda her ne olursa olsun müslüman hristiyan fark etmez.....hey kendini müslüman zannedenler bir bakýn bakalým kendinize müslümanlýk için ne yapýyosunuz
her þey kendiniz için boþuna hristiyanlara laf sokmayýn ben de bir müslümaným ama saygým var bütün dinlere o kadar.

Matt Le 08/10/2006

Guzel bir site. Ama soruya cevap vermiyor. Tipki tum dinler gibi! Neden yaratildik? Burada ne isimiz var? Hayatin anlami nedir? Dolayisiyla siteniz henuz gelismemiz kitleler icin sakinlestirici ve umut verici olabilir. Bu dincilerin hayat tarzidir umutla olumu bekemek ve hayirlisiyla cennete gimek. Kor inanc! Sadece Yaraticiyi gorenlere inanc sahibi denir, kor inananlara degil. Ama dert etmeyin!! Kisi her reenkarnasyonunda onceden yasadiklarini ruhunda biriktirdigi icin bu safhalardan ilerdeki reenkarnasyonlarinizda cikacaksiniz. Egoizmin gelisiminden kimse kurtulamaz :)
ve gelistikcede dini bir tarafa koyarsiniz. Zira neden yasiyorum sorusuna cevabi dinlerde bulamazsiniz. Ne Hiristiyani, ne Musevisi ne Budisti ne Muslumani ne de baskasi. Yaratilisin amacini bilen dinin ustune cikip kalbini arindirmaya gelendir. Her kim duasini bedeniyle degilde ruhuyla yaparsa ona kapilar olmeden acilir. Maksat bu dunyada yasarken tum sirlari bilmek ;)
Sadece bir deli olumu beklerken zira oldukten sonra ne olacagini bilmez sadece kendi aklina mutluluk veren seye inanir...

Ama en azindan her kes bir tek Tanriya inaniyor ve bu yuzden pek de farkli sayilmazsiniz. Hepiniz aynisiniz yani. Olu olupda yasadigini sananlar... Ama kisi aciyla gercege gelir zira hayatindan memnun olan ilerlemez ve dunyada ilerlemek zorunda oldugundan herkes aci, nefret, olum ve izdiraba hazir olsa iyi eder. Zira bu safhadan sonra aci ve izdirabin ve boslugun verdigi huzunden baska bir yol yok... ama arayanlar istediklerini bulurlar diye yazar hocalarimiz....ve onlar icin daha tatli bir yol vardir... bu dunyada iken O'nu bilenler icin tatli bir hayat...

Créer un site gratuit avec e-monsite - Signaler un contenu illicite sur ce site